افزایش قد در یک روز

برای اینکه شما افزایش قد چشمگیر داشته باشید باید یک پروسه چند ماهه را طی کنید تا به نتیجه ای دلخواه و قابل قبول دست پیدا کنید. در این مطلب ما در تلاش هستیم تا روش هایی که با استفاده از آن‌ها می توانید در یک روز افزایش قد داشته باشید را توضیح دهیم.

افزایش قد در یک روز

آیا افزایش قد یک روزه ممکن است؟

پاسخ به این سوال بستگی به توقع شما دارد زیرا افزایش قد را می توان از یک سانتی متر تا 10 سانتی متر تعریف کرد. افزایش قد یک روزه امکان پذیر است ولی مطمئنا نتیجه آن دیگران را متوجه افزایش قد شما نمی کند. شما می توانید با استفاده از نکته هایی که ما در سایت وان قد برای شما قرار داده ایم افزایش قد داشته باشید ولی میزان آن بستگی به انتخاب شما برای بلند قدتر شدن دارد.

امکان افزایش قد یک روزه وجود دارد و شاید برای شما عجیب باشد که انسان در طول یک شبانه روز بلندتر شود ولی این موضوع ثابت شده است و خود شما بعد از امتحان کردن این روش می توانید قد خود را اندازه گیری کنید تا متوجه تغییر به وجود آمده شوید. باز هم تاکید می کنیم که این روش باعث افزایش قد شما می شود ولی نه به اندازه ای که شما تغییر بسیار چشمگیری  را احساس کنید. برای اینکه خود را دچار تحول کنید و تبدیل به یک فرد قد بلند شوید که دیگران تغییر را در شما حس کنند باید از روش های اصولی که در طول چندین ماه به عمل می آیند استفاده کنید که در انتهای مطلب به آن اشاره خواهیم کرد. توجه داشته باشید اگر بزرگسال هستید پیشنهاد می کنیم به جای این مطلب، بروید مقاله افزایش قد در بزرگسالی را مطالعه کنید زیرا برای شما مفید تر خواهد بود.

روش افزایش قد در یک روز

روش های افزایش قد یک روزه

افزایش قد یک روزه شما را تبدیل به یک فرد بلند قد نمی کند پس نباید انتظار بالایی داشته باشید زیرا قرار نیست جادو کنید بلکه با استفاده از روش های اصولی و ورزشی که بدن انسان به آن‌ها واکنش نشان می دهد می‌تواند باعث افزایش شود. این افزایش قد در حدود یک سانتی متر می‌تواند امکان پذیر باشد که شاید برای یک مراسم مهمانی باعث تنوع و تغییر در شما شود ولی خیلی زود در چشم دیگران عادی می شود. در ادامه  اقداماتی که شما نیاز به انجام دادن آن‌ها دارید تا در طول یک شبانه روز افزایش قد داشته باشید را قرار داده ایم.

1. حداقل 8 ساعت بخوابید

خوابیدن باعث تنظیم بدن شما می شود و همچنین انرژی کافی برای تمرینات ورزشی روز بعد را در شما ایجاد می کند. اگر زمان زیادی را به خواب اختصاص دهید در صبح روز بعد می توانید بدن خود را بیشتر کشش دهید و در نتیجه می‌توانید افزایش قد بیشتری داشته باشید. البته بیش از حد خوابیدن هم باعث ایجاد تغییری در شما نمی شود. از 8 ساعت تا 10 ساعت خواب برای شما مناسب است و حتما توجه داشته باشید که ساعت خواب شما باید قبل از ساعت 12شب باشد تا توانایی صبح زود بیدار شدن را داشته باشید.اگر راجع به افزایش قد در خواب نیز کنجکاو هستید کافیست به مقاله ای که در این باره نوشته ایم رجوع کنید.

2. صبح خود را با دوش گرفتن شروع کنید

پس از بیدار شدن در اولین قدم باید حمام کنید تا بدن خود را گرم کنید و گردش خون را در بدن خود افزایش دهید زیرا گردش خون زیاد به کش آمدن بدن شما کمک می کند. حمام کردن کسلی شما را که ناشی از بیدار شدن است را از بین می برد و باعث ایجاد انرژی در شما می شود. البته یوگا نیز می تواند مفید باشد، در مطلبی جدا راجع به افزایش قد با یوگا کامل صحبت کرده ایم.

3. تمرینات ذهنی و آرامش دهنده همچون یوگا انجام دهید

در مهم ترین قدم شروع این پروسه شما باید آرامش ذهنی داشته باشید. حتی اگر قصد افزایش قد ندارید بهتر است آرامش ذهنی و مدیتیشن را در شروع روز خود داشته باشید زیرا باعث می شود در طول روز هیچگونه نگرانی و استرسی را متحمل نشوید و تصمیمات بهتری برای روز خود داشته باشید. در جهت افزایش قد یک روزه، شما نیاز به تغییر فیزیکی و ذهنی دارید و برای انجام تمرینات کششی که قدم نهایی افزایش قد یک روزه شما هستند حتما به یک ذهن آرام نیازمند هستید.

4. ورزش های کششی را شروع کنید

افزایش قد یک روزه با تغییر و کش آمدن استخوان های شما می‌تواند امکان پذیر باشد. بدن انسان متشکل از استخوان هایی است که به وسیله غضروف هایی به یکدیگر متصل شده اند. به طور عادی بدن شما در طول روز دچار تغییرات قدی می شود که خود شما متوجه آن نیستید زیرا چشمگیر نیستند ولی این تغییرات وجود دارند. این تغییرات در اثر کش آمدن و باز شدن غضروف های نقاط تشکیل دهنده قد به وجود می آیند که هدف اصلی ما در این مطلب تمرکز روی همین نقاط است. البته خیلی مهم است که بهترین زمان برای ورزش افزایش قد را نیز بدانید.

5. در نهایت استراحت کنید و قد خود را اندازه گیری کنید

پس از اینکه تمرینات ورزشی را انجام دادید سعی کنید تحرک داشته باشید تا بدن خود را گرم نگه دارید و گردش خون بالایی داشته باشید. پس از اینکه روز شما به انتهای خود رسید می توانید قد خود را اندازه گیری کنید و متوجه تغییر 1 سانتی متری شوید که به شما ثابت می کند افزایش قد می‌تواند امکان پذیر باشد.

ورزش افزایش قد یک روزه

حرکات ورزشی که به ما کمک می کنند در یک روز  بلندتر شویم

یکی از روش های افزایش قد یک روزه تمرینات ورزشی و کششی بود و به این دلیل که اصلی ترین دلیل افزایش قد در یک روز حرکات کششی هستند تصمیم گرفتیم که در قالب یک سرتیتر جداگانه به آن بپردازیم. با استفاده از این حرکات ورزشی می توانید با بخشی از روش های افزایش قد که سایت وان قد در تلاش است تا آن‌ها را به شما معرفی کند آشنا شوید.

1.طناب بزنید

طناب زدن در شروع روز و بعد از انجام مدیتیشن ذهن اولین اقدام شما در جهت افزایش قد است که نیازمند تمرکز و تلاش شما است. طناب زدن شاید یک ورزش ساده به نظر برسد ولی بیشترین تاثیر کششی روی استخوان های کمر و پا را دارد که تشکیل دهنده اصلی قد شما هستند. پس از پایان یافتن تمرینات ذهنی باید 30 دقیقه را به طناب زدن اختصاص دهید. نکته مهمی که شما در حال ورزش کردن باید آن را رعایت کنید نوشیدن آب است که باعث می شود ورزش کردن شما تاثیر بیشتری روی بدن شما داشته باشد.

2.حرکات کششی کمر

کمر و ستون فقرات یک سوم قد طولی شما را تشکیل می دهند و با تمرکز کردن روی این ناحیه و انجام حرکات کششی تاثیرگذار شما می توانید انتظار افزایش قد را داشته باشید. دلیل اینکه ستون فقرات بهترین ناحیه برای انجام تغییرات است، قابلیت تغییر یافتن و بلندتر شدن غضروف های آن می‌باشد. ستون فقرات راحت تر از دیگر قسمت های بدن قابلیت کش آمدن و افزایش قد دارد و به همین دلیل تمرینات کششی کمر بهترین و مهم ترین اقدام برای افزایش قد هستند.

  1. کشش کمر رو به جلو
  2. هل دادن لگن
  3. کشش چپ و راست کمر
  4. آویزان کردن خود با استفاده از میله بارفیکس
  5. حرکات شنا برای کمر

حرکات نام برده شده بهترین و تاثیرگذارترین حرکات کششی روی کمر هستند که باعث کش آمدن و افزایش قد غضروف های ستون فقرات می شوند. انجام دادن این حرکات باعث می شود تا غضروف های شما مقدار بسیار کمی افزایش قد داشته باشند ولی باعث افزایش قد چشم گیر شما نمی شود زیرا برای افزایش قد بالای 5 سانتی متر باید از روش ها و پکیج های اصولی افزایش قد استفاده کنید.

آیا افزایش قد یک روزه برای شما کافی است؟

تمام تمرکز این مطلب روی افزایش قد شما در طول یک شبانه روز بود ولی خود شما هم متوجه این موضوع هستید که افزایش قد یک سانتی متری واقعا تغییری در شما ایجاد نمی کند ولی شروع خوبی برای متوجه شدن این موضوع است که بدن قابلیت تغییر دارد و شما با تمرکز بیشتر و استفاده از روش های تضمینی افزایش قد که نسخه کامل تر شده همین روش افزایش قد یک روزه هستند می توانید افزایش قد چشم گیر داشته باشید.

روش های افزایش قد طبیعی و چشم گیر

افزایش قد از اهمیت بالایی برخوردار است و همه آرزوی داشتن قدی بلند را دارند. داشتن قدی بلند جدا از اینکه روی استایل شما تاثیر دارد، باعث می شود تا از لحاظ روحی هم سلامت باشید. هر تغییری که در بدن صورت می گیرد یک امر طبیعی است و افزایش قد هم باید به روش طبیعی صورت گیرد تا تاثیر واقعی داشته باشد. روش های طبیعی علاوه بر اینکه باعث سلامتی شما می شوند تضمین رشد و کیفیت لازم را هم دارند. بهترین روش طبیعی که امروزه در تمام دنیا در حال استفاده است متد گرو تالر داینامیک است. متد گرو تالر داینامیک یکی از روش های افزایش قد طبیعی است که روی غضروف های ستون فقرات تمرکز دارد. در این متد شما با انجام ورزش های کششی و تمرینات آرامش دهنده ذهنی می‌توانید افزایش قد چشمگیر داشته باشید و علاوه بر آن سلامت ذهنی و بدنی را به خود هدیه می دهید.

متد گرو تالر داینامیک در تمام دنیا سابقه موفقی داشته و افراد زیادی را به قد دلخواه رسانده است و در ایران نیز سایت وان قد ارائه دهنده این متد است و شما با مراجعه به آن می توانید اقدام به دریافت پکیج افزایش قد سایت وان قد کنید که متد گرو تالر داینامیک نیز بخشی از آن است. شما با کلیک کردن روی بنر زیر می توانید در سریع ترین زمان ممکن به این پکیج دسترسی پیدا کرده‌ و برای افزایش قد اقدام کنید.

افزایش قد با متد گروتالر

منبع
mediumbedtimemathquorawikihowjamaicahospital

تیم وان قد

تمام تلاش تیم وان قد این است بتواند کامل ترین مرجع در رابطه با افزایش قد در ایران و وب فارسی شود، تا برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره نیازی به صرف ساعت ها زمان در وب انگلیسی نداشته باشید، بلکه ما این زمان را سپری می کنیم و برای شما گردآوری مطالب را در رابطه با افزایش قد، در سایت وان قد منتشر می کنیم. امیدوارم با سایت وان قد بتوانید اطلاعات مفید زیادی به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

افزایش قد 100% تضمینی

یک بار برای همیشه قد خود را افزایش دهید

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید
می خواهم قد خود را افزایش دهم
close-link